İgdaş Gaz Açma

Yetkili firmamız, tesisatınızın çizimini yapmak için konusunda uzman mühendis veya teknikerimizi adresinize gönderir. Hazırlanan çizim aynı gün içerisinde İGDAŞ’ın proje gönderme sistemi olan WebCad ve Gasline üzerinden İGDAŞ‘a gönderilir. Proje onayından sonra firmamız sizinle irtibata geçerek sözleşmenizin yapılması için gerekli olan bilgileri size aktarır. Siz sözleşmenizi yaptıktan sonra doğalgaz sayacınız firmamız tarafından teslim alınır.  Akabinde Kombi ve Sayaç montajınız yapılır. İGDAŞ’ın istediği Sızdırmazlık TestiŞartnameye Uygunlık kontrolü yapıldıktan sonra Randevunuz alınır.

İlkemiz gereği, toplam süreç 7 İş Gününü geçmez. Müşteri memnuniyeti ve Devamlılığı ilke edinmiş olan firmamız en kısa sürede Gaz Açma İşleminizi gerçekleştirir. Yuvanızda huzurlu bir şekilde gaz kullanmaya başlamanızı sağlar.

” İgdaş Abonelik ve Sözleşme İşlemleriniz Firmamız tarafından online olarak yapılmaktadır. “

 

Güvence Bedeli Nedir?

Güvence Bedeli; İGDAŞ’ın alacaklarını garanti altına alabilmek amacıyla mekanik sayaç kullanan abonelerden doğal gaz abonelik sözleşmesinin imzalanması sırasında aldığı bedeldir. Ön ödemeli sayaç kullanan abonelerden güvence bedeli alınmaz.

Ücretsiz Keşif Gerekli Evraklar Bağlantı Ücreti

  İGDAŞ DOĞALGAZ ABONELİK SÖZLEŞMESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR

  • Sözleşme yapılacak yerin tüketim numarası
  • Tapu veya kira kontratı fotokopisi
  • Sözleşme yapacak kişinin TC Kimlik Numaralı resmi kimlik beyanı
  • Sözleşmenin üçüncü şahıslar tarafından yapılması durumunda noter onaylı vekaletname fotokopisi

  Merkezi Sistem Doğal Gaz Abonelik Sözleşmesi için yukarıda belirtilen evraklara ilave olarak

  • Sözleşme yapacak yetkiliye, kat maliklerinin oy çokluğu ile yetki verdiğini gösteren karar defterinin fotokopisi
  • Sözleşme bina yönetimi adına yapılacak ise vergi dairesi ve vergi numarası beyanı

  Abonelik başvurusu uygun olması durumunda, aboneden bağlantı bedeli alınır. Bu ücret, sayaç ve bağlantı maliyetlerini içerisine alır. Doğal gaz bağlantı başvurusu esnasında sayaç için ayrı bedel talep edilmemektedir. İstenilecek ücret ise evin brüt alanına göre değişim gösterir.  Doğalgaz tesisatı, proje çizimi, bakım ve onarım işleri için bizlerden destek alabilirsiniz. Evinize uygun doğalgaz projeleri tasarlıyoruz. Emniyetli bir doğalgaz sistemi için uluslararası standartları inceliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Montaj işlemlerimizde işinin ehli ustalarımız tarafından yapılır. Ücretsiz keşif için bizden destek alabilirsiniz. Tecrübeli ekip arkadaşımız talebiniz doğrultusunda evinizi ziyaret eder ve uygun projeleri hazırlamaya başlar. İstanbul’da hizmet veren firmamız İgdaş gaz açma işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. İstanbul’un noktasında doğalgaz tesisat işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Alanında uzman kadromuz dilediğiniz her an doğalgaz çözümlerini sizlere sunar.

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  X